previous arrow
next arrow
Slider

O FIRMIE

  • NIP: 8691997393
  • REGON: 385421720
  • KRS: 0000826431

Nasze początki w branży budowlanej sięgają 2009 r. W tym roku Krzysztof Soból założył firmę FHU Krzysztof Soból, która była początkiem naszej historii w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie od A do Z oraz kompleksowych pracach budowlanych powierzchni biurowych, handlowych oraz mieszkalnych na terenie całego kraju.

Na wszystkie wykonane przez nas prace budowlane udzielamy gwarancji na okres 36 miesięcy lub dłuższych. Stosujemy wyłącznie materiał najwyższej jakości oraz wszelkie innowacje technologiczne.

Nasze doświadczenie mogą potwierdzić nasi dotychczasowi zleceniodawcy. Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość powierzonych nam prac.

O FIRMIE

GENERALNE

WYKONASTWO

Generalne wykonawstwo to kompleksowa usługa, która pozwala szybko, sprawnie i bez problemów (związanych z szerokim gronem podwykonawców) zrealizować inwestycję budowlaną. Inwestor nie musi planować harmonogramu prac, uzyskiwać stosownych pozwoleń budowlanych, zatrudniać wielu podwykonawców Przez lata działalności na rynku zbudowaliśmy bazę sprawdzonych podwykonawców, którzy są wiarygodni, posiadają odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie potrzebne do skrupulatnego i terminowego wykonywania powierzonych zadań. Ponad to nad przebiegiem prac czuwa wykwalifikowana kadra architektów, projektantów oraz inżynierów.

Kompleksowe wykończenie wnętrz: mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych, powierzchni biurowych, obiektów wielkoformatowych, sklepów, biur, hoteli, restauracji, siłowni. Jesteśmy w stanie wykonać dla Inwestorów kompleksowe wykończenie jak i wybraną część prac.

Wszystkie projekty wykonujemy z niezwykłą dokładnością i precyzją, zgodnie z projektem i obowiązującymi normami oraz zasadami sztuki budowlanej, przestrzegając przy tym zasad BHP.

ARANŻACJE

WNĘTRZ

Roboty termomodernizacyjne i remontowe, zarówno w prefabrykowanych budynkach mieszkalnych wielorodzinnych jak i w kamienicach wykonanych w technologii tradycyjnej prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, pod nadzorem uprawnionego personelu technicznego oraz z zastosowaniem sprawdzonych na rynku krajowym systemów dociepleń. Wyboru technologii dokonuje każdorazowo Inwestor.

ELEWACJE

Prace budowlane polegające na ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii lekkiej-mokrej, wentylowanej przy zastosowaniu styropianu i wełny elewacyjnej wraz z wyprawami tynkarskimi i powłokami malarskimi.

Dysponujemy własnym potencjałem technicznym, w tym między innymi rusztowaniami elewacyjnymi, środkami transportu.

SYSTEMY GARAŻOWE

Izolacja stropów garaży dotyczy zarówno budynków użyteczności publicznej jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz jednorodzinnych, w których nie ocieplany garaż podziemny jest głównym powodem wychładzania pomieszczeń znajdujących się powyżej. Ważnymi parametrami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze metody izolacji są również ochrona przeciwpożarowa oraz izolacyjność akustyczna.

STOSUJEMY 2 SYSTEMY IZOLACJI STROPÓW

Lobatherm GBS

System lekko-mokry firmy Sievert (quick-mix), w którego skład wchodzą: wełna skala lamelowana (firm: Rockwool, Paroc, Petralana), klej do wełnych SKS, tynk polimerowo-mineralny GBS.

Isover Strop-max

System suchy, w którego skład wchodzą: wełna mineralna z welonem szklanym oraz wkręty samogwintujące

Wspomniane systemy mają swoje zastosowanie w otwartych i zamkniętych pomieszczeniach nieogrzewanych takich jak garaże podziemne, parkingi wielopoziomowe w nowopowstałych jak i istniejących budynkach.

zrzut_001

Korzyści z zastosowania systemów garażowych do izolacji stropów:

  • poprawa izolacyjności termicznej stropów
  • osiągnięcie ognioochronności (klasa reakcji na ogień: niepalny)
  • wyciszenie pomieszczeń i podniesienie komfortu akustycznego

W SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI STAWIAMY NA:

Wysoka jakość

Wszystkie projekty wykonujemy z niezwykłą dokładnością i precyzją, zgodnie z projektem i obowiązującymi normami oraz zasadami sztuki budowlanej.

Terminowość

Oferujemy wielozmianowy układ wykonywania pracy, przez co zakres prac posuwa się 24h na dobę

Dbałość o detale

Mamy pewność, że zadowolimy najbardziej wymagającego klienta. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta oraz jego bliskich

LOKALIZACJA

ADRES

Ul. Staropolska 33

32-851 Jadowniki