image (3)

CO O NAS MÓWIĄ ?

strabag
strabag sala

STRABAG Sp. z.o.o
- JAROSŁAW CAPUTA kierownik projektu

„Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z wymogami technicznymi projektu, z zachowaniem należytej jakości i staranności.”

EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO S. A.
- ZBIGNIEW SOWAkierownik projektu

Potwierdzamy, że wszystkie prace wykonane przez firmę INVESA zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną[…]. Udzielamy firmie INVESA pełnych rekomendacji jako rzetelnemu partnerowi w realizacji inwestycji budowlanych. „Na podstawie wieloletniej współpracy z czystym sumieniem polecam firmę INVESA Budownictwo Sp. z o.o., która w naszej dotychczasowej współpracy wykazała się: profesjonalizmem, terminowością, wysoką jakością wykonanych usług oraz chęcią pomocy na każdym etapie budowy.”

ref1

„NA PODSTAWIE WIELOLETNIEJ WSPÓŁPRACY Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM FIRMĘ INVESA BUDOWNICTWO SP. Z O.O., KTÓRA W NASZEJ DOTYCHCZASOWEJ WSPÓŁPRACY WYKAZAŁA SIĘ: PROFESJONALIZMEM, TERMINOWOŚCIĄ, WYSOKĄ JAKOŚCIĄ WYKONANYCH USŁUG ORAZ CHĘCIĄ POMOCY NA KAŻDYM ETAPIE BUDOWY.”

ref3
ref2
rekomendacja (1)

Artur Leśniewski- Investment and Administration Director

„Na podstawie wieloletniej współpracy z czystym sumieniem polecam firmę INVESA Budownictwo Sp. z o.o., która w naszej dotychczasowej współpracy wykazała się: profesjonalizmem, terminowością, wysoką jakością wykonanych usług oraz chęcią pomocy na każdym etapie budowy.”

"GRANIT" przedsiębiorstwo budowlane i usług technicznych
- Mgr inż. Paweł Mleczko,dyrektor

„Granit” Sp. z. o.o. ocenia firmę handlowo usługową Invesa Jacek Sala pozytywnie, poświadczając niniejszymi referencjami, że wszystkie roboty budowlane wykonane zostały w należyty, solidnie i terminowo[…] 

granit
buma ref

BUMA CONTRACTOR 1 SP Z O. O.

„Wszystkie podjęte prace firma INVESA wykonała zgodnie ze sztuką budowlaną, w sposób należyty i prawidłowy, ukończone z zachowaniem terminów określonych w Umowie.”

„Udzielamy firmie INVESA rekomendacji jako rzetelnemu partnerowi w realizacji inwestycji budowlanych.